• TSV Gudok JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 15:00TSV Gudok JO19-1 - ASWH JO19-1Sportpark Dalem Zuid
    11 feb. 11:45Drechtstreek JO19-1 - TSV Gudok JO19-1Sportpark Oostpolder
    4 mrt. 15:15TSV Gudok JO19-1 - Halsteren JO19-1Sportpark Dalem Zuid
    11 mrt. 14:45Barendrecht JO19-2 - TSV Gudok JO19-1Sportpark De Bongerd
    18 mrt. 15:30Bavel JO19-1 - TSV Gudok JO19-1Sportpark De Roosberg
    1 apr. 17:00MOC'17 JO19-1 - TSV Gudok JO19-1Sportpark Rozenoord
    15 apr. 15:15TSV Gudok JO19-1 - Baronie JO19-1Sportpark Dalem Zuid
    22 apr. 16:15Unitas'30 JO19-1 - TSV Gudok JO19-1Sportpark De Lage Banken
    13 mei. 10:30Sliedrecht JO19-1 - TSV Gudok JO19-1Sportpark De Lockhorst
    20 mei. 15:15TSV Gudok JO19-1 - SHO JO19-1Sportpark Dalem Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.TSV Gudok JO19-1 - Walcheren JO19-10 - 1
  • Poulestanden TSV Gudok JO19-1 ( Divisie 4 D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drechtstreek JO19-111004133
    2Sliedrecht JO19-111003123
    3Baronie JO19-111002023
    4ASWH JO19-111003213
    5Walcheren JO19-111001013
    6Barendrecht JO19-210101101
    7MOC'17 JO19-110101101
    8SHO JO19-1100123-10
    9TSV Gudok JO19-1100101-10
    10Bavel JO19-1100113-20
    11Halsteren JO19-1100102-20
    12Unitas'30 JO19-1100114-30

    Poulestanden TSV Gudok JO19-1 ( Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hilvaria JO19-155001631315
    2Gilze JO19-152217528
    3ZIGO JO19-15212811-37
    4TSV Gudok JO19-152038626
    5Jong Brabant JO19-15113816-84
    6FC Tilburg JO19-15104410-63

    Poulestanden TSV Gudok JO19-1 ( Hoofdklasse (2e fase) A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSV Gudok JO19-176103062419
    2Pelikaan JO19-175113963316
    3Gilze JO19-175022115615
    4Madese Boys JO19-16402128412
    5RFC JO19-161231120-95
    6Waspik JO19-16105434-303
    7Boeimeer JO19-16024621-152
    8The Gunners JO19-17025619-132
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berden, DaanTeamspeler
    Breggen, Luca van derTeamspeler
    Franke, PieterTeamspeler
    Franke, ThomasTeamspeler
    Ham, Remy vanTeamspeler
    Hendriks, PimTeamspeler
    Koning, ThijsTeamspeler
    Lintermans, KaiTeamspeler
    Maes, VinnyTeamspeler
    Oostdam, FlorisTeamspeler
    Velde, Thijn van deTeamspeler
    Venrooij, Sem vanTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    TSV Gudok JO19-1

    VS

    ASWH JO19-1

    04 februari 202315:00 uur
    Sportpark Dalem Zuid veld 2 - Hoofdveld

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TSV Gudok JO19-1

    0358 Onder 19 (2e fase A-cat)

    4,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,71

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd