• TSV Gudok 9

  • TSV Gudok 9

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Balk, FinnTechnische stafTrainer
    Pala, SandroOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 10:00SV Reeshof 9 - TSV Gudok 9Sportpark Campenhoef
    9 okt. 10:00TSV Gudok 9 - Willem II 2Sportpark Dalem Zuid
    16 okt. 14:00Sarto 18 - TSV Gudok 9Sportpark Westend
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.TSV Gudok 9 - SVG 611 - 0
    24 sep.TSV Gudok mini's - Mini's0 - 0
    18 sep.TSV Gudok 9 - SV Reeshof 85 - 1
  • Poulestanden TSV Gudok 9 ( 6e klasse 619 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Were Di 41100180183
    2TSV Gudok 91100110113
    3GSBW 511003123
    4FC Tilburg 1611003123
    5Hilvaria 810100001
    6Willem II 210100001
    7RKDSV 500000000
    8TSVV Merlijn 500000000
    9Riel 4100113-20
    10Sarto 18100113-20
    11SVG 61001011-110
    12SV Reeshof 91001018-180

    Poulestanden TSV Gudok 9 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 7 093 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC 't Zand 522006246
    2TSV Gudok 921017433
    3SV Reeshof 8200218-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Balk, FinnTeamspeler
    Benitez, SemTeamspeler
    Blous, NickTeamspeler
    Boogaers, AndyTeamspeler
    Oostra, BowenTeamspeler
    Rijswijk, Tomas vanTeamspeler
    Sanger, DinantTeamspeler
    Somers, SemTeamspeler
    Sopamena, FinnTeamspeler
    Sopamena, JesseTeamspeler
    Trier, Rick vanTeamspeler
    Verstappen, PimTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SV Reeshof 9

    VS

    TSV Gudok 9

    02 oktober 202210:00 uur
    Sportpark Campenhoef veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TSV Gudok 9

    0519 Mannen Zondag reserve

    11,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd