• TSV Gudok 8

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groenhorst, JohnOverige stafTeammanager
    Schellekens, MoniqueOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 10:30WSJ 3 - TSV Gudok 8Sportpark 't Kraaienbos
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.TSV Gudok 8 - VOAB 6
    21 okt.Dongen 5 - TSV Gudok 8
    18 okt.TSV Gudok 8 - SVG 7
  • Poulestanden TSV Gudok 8 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSV Gudok 832108357
    2SV Reeshof 7320111476
    3Sarto 1931115414
    4SC 't Zand 43003316-130

    Poulestanden TSV Gudok 8 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dongen 500000000
    2TSV Gudok 800000000

    Poulestanden TSV Gudok 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hilvaria 544001951412
    2Were Di 1043102781910
    3VOAB 6430115879
    4Riel 4420210826
    5Sarto 204121101005
    6TSV Gudok 831114404
    7SV Reeshof 9310289-13
    8WSJ 33102913-43
    9GSBW 84103923-143
    10OVC'26 74103722-153
    11SVG 720205502
    12Viola 5300308-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aspert, Ticho vanTeamspeler
    Clemens, LarsTeamspeler
    Groenhorst, RikTeamspeler
    Hoogkamer, RodneyTeamspeler
    Panis, NielsTeamspeler
    Pols, DaniTeamspeler
    Putten, Bas vanTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    WSJ 3

    VS

    TSV Gudok 8

    22 november 202010:30 uur
    Sportpark 't Kraaienbos veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TSV Gudok 8

    0519 Mannen Zondag reserve

    1,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd