• TSV Gudok 8

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groenhorst, JohnOverige stafTeammanager
    Schellekens, MoniqueOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 10:00Dongen 5 - TSV Gudok 8Sportpark De Biezen
    14 nov. 10:00TSV Gudok 8 - Blauw Wit'81 5Sportpark Dalem Zuid
    21 nov. 10:00OVV'67 5 - TSV Gudok 8Sportpark Uilendonck
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.TSV Gudok 8 - Berkdijk 20 - 2
    10 okt.DVVC 3 - TSV Gudok 80 - 5
    9 okt.Kabouters 1 - Kabouters 10 - 0
  • Poulestanden TSV Gudok 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkdijk 244002512412
    2Rijen 54301207139
    3Gloria UC 4220011386
    4Dongen 522008266
    5Sarto 1532019546
    6TSV Gudok 8420210646
    7Blauw Wit'81 5412110915
    8SV Reeshof 731027703
    9DVVC 3310249-53
    10Viola 64013320-171
    11Gilze 104013125-241
    12OVV'67 53003721-140

    Poulestanden TSV Gudok 8 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Reeshof 633009459
    2TSV Gudok 832016606
    3Sarto 2031026603
    4Gilze 9300349-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aspert, Ticho vanTeamspeler
    Clemens, LarsTeamspeler
    Flipse, SkipTeamspeler
    Groenhorst, RikTeamspeler
    Halilbasic, TarikTeamspeler
    Lutawan, RajivTeamspeler
    Oers, Jeroen vanTeamspeler
    Panis, NielsTeamspeler
    Putten, Bas vanTeamspeler
    Schellekens, DamianTeamspeler
    Waard, Max deTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Dongen 5

    VS

    TSV Gudok 8

    31 oktober 202110:00 uur
    Sportpark De Biezen veld C

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TSV Gudok 8

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd