• TSV Gudok 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Boudewijn, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Hamburg, MarcoMedische stafVerzorger
    Ratering, MarcTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Sande, Jan van derTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 14:30RWB - TSV GudokSportpark De Gaard
    4 okt. 14:00TSV Gudok - ZIGOSportpark Dalem Zuid
    11 okt. 14:30Oosterhout - TSV GudokSportpark Contreie
    18 okt. 14:00Irene'58 - TSV GudokSportpark Irene'58
    25 okt. 14:00TSV Gudok - NieuwkuijkSportpark Dalem Zuid
    1 nov. 14:30VV Trinitas Oisterwijk - TSV GudokSportpark D'n Donk
    8 nov. 14:00TSV Gudok - Be ReadySportpark Dalem Zuid
    22 nov. 14:00RKDVC - TSV GudokSportpark aan de Duinweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.TSV Gudok - Vlijmense Boys4 - 4
    13 sep.TSV Gudok - SVG7 - 0
    10 sep.SV Reeshof - TSV Gudok1 - 2
    30 aug.TSV Gudok - Sarto 25 - 1
    29 aug.TSV Gudok JO8-3 - Trinitas JO8-23 - 5
  • Poulestanden TSV Gudok (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gilze11004043
    2RWB11005323
    3Waspik11003123
    4TSV Gudok10104401
    5Vlijmense Boys10104401
    6Be Ready10101101
    7VV Trinitas Oisterwijk10101101
    8Baardwijk00000000
    9Haarsteeg00000000
    10Nieuwkuijk00000000
    11RKDVC00000000
    12Irene'58100135-20
    13ZIGO100113-20
    14Oosterhout100104-40

    Poulestanden TSV Gudok (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSV Gudok3300142129
    2SV Reeshof3201155106
    3Sarto 2310210913
    4SVG3003023-230

    Poulestanden TSV Gudok (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles Veen00000000
    2De Alblas00000000
    3Alblasserdam00000000
    4Almkerk00000000
    5Altena00000000
    6Ameide00000000
    7Baardwijk00000000
    8Baronie00000000
    9Bavel00000000
    10Beek Vooruit00000000
    11Be Ready00000000
    12Bergeijk00000000
    13Best Vooruit00000000
    14SV BLC00000000
    15Braakhuizen00000000
    16Brabantia00000000
    17Clinge00000000
    18DBS00000000
    19Den Dungen00000000
    20DFC00000000
    21DIA00000000
    22Drechtstreek00000000
    23DSC00000000
    24DSE00000000
    25DSS'1400000000
    26Duiveland00000000
    27DVO'6000000000
    28DVS00000000
    29EFC00000000
    30FC Eindhoven AV00000000
    31SC Emma00000000
    32FC Engelen00000000
    33SC Gastel00000000
    34GDC00000000
    35Geldrop00000000
    36Gilze00000000
    37GJS00000000
    38GPC Vlissingen00000000
    39Groote Lindt00000000
    40GSC/ODS00000000
    41GVV'6300000000
    42Haarsteeg00000000
    43Halsteren00000000
    44Halsteren00000000
    45Heerjansdam00000000
    46RKSV Heeze00000000
    47Heukelum00000000
    48Hoeven00000000
    49HVV'2400000000
    50IFC00000000
    51Internos00000000
    52Jan van Arckel00000000
    53JEKA00000000
    54Kapelle00000000
    55Kloetinge00000000
    56Klundert00000000
    57SC Kruisland00000000
    58LRC00000000
    59Luctor Heinkenszand00000000
    60Marvilde00000000
    61SV Meerkerk00000000
    62De Meeuwen00000000
    63Moerse Boys00000000
    64Nemelaer00000000
    65Nieuwkuijk00000000
    66Nieuw Lekkerland00000000
    67Nivo Sparta00000000
    68NOAD'3200000000
    69De Noormannen00000000
    70Nuenen00000000
    71ODC00000000
    72OJC ROSMALEN00000000
    73Oosterhout00000000
    74Oranje Wit00000000
    75PCP00000000
    76Peursum00000000
    77Philippine00000000
    78PSV00000000
    79RCS00000000
    80Real Lunet00000000
    81Reusel Sport/CoTrans00000000
    82RFC00000000
    83Rijen00000000
    84Rijsoord00000000
    85RKDSV00000000
    86RKDVC00000000
    87Rood-Wit W00000000
    88RWB00000000
    89Schelluinen00000000
    90Schijf00000000
    91SCO00000000
    92Sliedrecht00000000
    93SSV'6500000000
    94Steen00000000
    95Steenbergen00000000
    96SVW00000000
    97Terheijden00000000
    98Terneuzen00000000
    99Terneuzense Boys00000000
    100TGG00000000
    101SV TOP00000000
    102VV Trinitas Oisterwijk00000000
    103TSV Gudok00000000
    104SV Unitas'5900000000
    105UVV'4000000000
    106De Valk00000000
    107VCK00000000
    108Viola00000000
    109Virtus00000000
    110VOAB00000000
    111Vogelwaarde00000000
    112Vuren00000000
    113VVC'6800000000
    114Walcheren00000000
    115Wieldrecht00000000
    116WNC00000000
    117Wolfaartsdijk00000000
    118Yerseke00000000
    119Zaamslag00000000
    120Zeelandia Middelburg00000000
    121ZIGO00000000
    122Zundert00000000
    123Zwaluw VFC00000000
    124Zwaluwe00000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berends, RickTeamspeler
    Borgstein, JaronTeamspeler
    Egeraat, Sjors vanTeamspeler
    Fonken, DaanTeamspeler
    Hanhart, JoshuaTeamspeler
    Hennekam, NorrisTeamspeler
    Louer, PepijnTeamspeler
    Obbens, JoostTeamspeler
    Spaendonk, Xander vanTeamspeler
    Verstappen, KoenTeamspeler
    Vos, JeffreyTeamspeler
    Vugt, Thomas vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    RWB

    VS

    TSV Gudok

    27 september 202014:30 uur
    Sportpark De Gaard veld 1-RWB

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TSV Gudok

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd