• TSV Gudok 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boudewijn, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Hamburg, MarcoMedische stafVerzorger
    Sande, Jan van derTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 14:30TGG 1 - TSV Gudok 1Sportpark De Donken
    31 okt. 14:00TSV Gudok 1 - Baardwijk 1Sportpark Dalem Zuid
    7 nov. 14:30Gilze 1 - TSV Gudok 1Sportpark Verhoven
    21 nov. 14:00TSV Gudok 1 - Nieuwkuijk 1Sportpark Dalem Zuid
    28 nov. 14:00Haarsteeg 1 - TSV Gudok 1Sportpark Haarsteeg
    5 dec. 14:00TSV Gudok 1 - RKDVC 1Sportpark Dalem Zuid
    12 dec. 14:00FC Engelen 1 - TSV Gudok 1Sportpark Engelerpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Waspik 1 - TSV Gudok 12 - 0
    10 okt.TSV Gudok 1 - Vlijmense Boys 12 - 3
    9 okt.Kabouters 1 - Kabouters 10 - 0
    3 okt.RWB 1 - TSV Gudok 11 - 4
    2 okt.Kabouters 1 - Kabouters 10 - 0
    26 sep.TSV Gudok 1 - ZIGO 13 - 3
    19 sep.Neerlandia'31 1 - TSV Gudok 10 - 6
  • Poulestanden TSV Gudok 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vlijmense Boys 1330010379
    2Gilze 1430112669
    3Haarsteeg 142209638
    4Nieuwkuijk 1421111747
    5ZIGO 142119727
    6Waspik 1320110736
    7FC Engelen 131208355
    8VV Trinitas Oisterwijk 141219905
    9B.V.V. 1311145-14
    10TSV Gudok 141129904
    11Baardwijk 14022612-62
    12RKDVC 1201135-21
    13TGG 14013715-81
    14RWB 14004619-130

    Poulestanden TSV Gudok 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Riel 1321015787
    2TSV Gudok 1320110286
    3PCP 131119904
    4Neerlandia'31 13003420-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berends, RickTeamspeler
    Egeraat, Sjors vanTeamspeler
    Fonken, DaanTeamspeler
    Hanhart, JoshuaTeamspeler
    Hennekam, NorrisTeamspeler
    Obbens, JoostTeamspeler
    Vos, JeffreyTeamspeler
    Vugt, Thomas vanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    TGG 1

    VS

    TSV Gudok 1

    24 oktober 202114:30 uur
    Sportpark De Donken Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TSV Gudok 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd