• Programma uit

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVeldPlaatsDetails
    19-10-2019 10:00DIA JO19-1TSV Gudok JO19-1 veld 3TETERINGEN
    19-10-2019 10:00SC 't Zand JO9-2TSV Gudok JO9-1veld 2TILBURG
    19-10-2019 10:00Groen Wit JO8-1TSV Gudok JO8-1veld 1BREDA
    19-10-2019 11:15Sarto JO19-4TSV Gudok JO19-4XTILBURG
    19-10-2019 13:45TSC JO16-2TSV Gudok JO16-1Kunstgr.2OOSTERHOUT NB
    20-10-2019 12:00Sarto 7TSV Gudok 3veld 1TILBURG
    20-10-2019 14:30ZIGO 1TSV Gudok 1veld 1TILBURG
    24-10-2019 18:30TVC Breda JO10-1TSV Gudok JO10-1veld 3BREDA
    26-10-2019 08:30SCO JO8-2TSV Gudok JO8-5veld 1OOSTERHOUT NB
    26-10-2019 08:45RFC JO10-2TSV Gudok JO10-3veld 6RAAMSDONKSVEER
    26-10-2019 09:00VOAB JO10-1TSV Gudok JO10-1 veld 3GOIRLE
    26-10-2019 09:00Were Di JO8-1TSV Gudok JO8-2veld 1TILBURG
    26-10-2019 09:30UVV'40 JO8-4TSV Gudok JO8-3veld 1ULVENHOUT
    26-10-2019 09:30Olympia'60 JO11-3TSV Gudok JO11-4veld 2DONGEN
    26-10-2019 09:45SV Reeshof JO10-5TSV Gudok JO10-5veld 2TILBURG
    26-10-2019 10:00SC 't Zand JO11-2GTSV Gudok JO11-1veld 2TILBURG
    26-10-2019 10:15SCG'18 JO12-1TSV Gudok JO12-2Veld 2A (KG)SINT-MICHIELSGESTEL
    26-10-2019 10:15VOAB JO13-3TSV Gudok JO13-2 veld 2GOIRLE
    26-10-2019 10:30Rijen JO17-2TSV Gudok JO17-3veld 6RIJEN
    26-10-2019 10:45The Gunners JO11-1TSV Gudok JO11-2veld 2BREDA
    26-10-2019 11:30Terheijden JO9-1TSV Gudok JO9-2veld 3TERHEIJDEN
    26-10-2019 12:00SSC'55 JO17-1TSV Gudok JO17-4veld 2SPRANG-CAPELLE
    26-10-2019 12:30Riel JO14-1TSV Gudok JO14-3veld 2RIEL
    26-10-2019 12:45SCO JO14-2TSV Gudok JO14-2veld 3OOSTERHOUT NB
    26-10-2019 14:15Bavel JO17-2TSV Gudok JO17-2veld ABAVEL
    26-10-2019 14:30Uno Animo JO19-2TSV Gudok JO19-4Veld CLOON OP ZAND
    26-10-2019 14:30Chaam JO16-1TSV Gudok JO16-2Sportpark Groot Heivelt veld 1CHAAM
    26-10-2019 14:45OJC ROSMALEN JO17-3TSV Gudok JO16-1veld 03ROSMALEN
    27-10-2019 10:00FC Tilburg 10TSV Gudok 8veld 4TILBURG
    27-10-2019 10:00SC 't Zand 3TSV Gudok 3veld 1TILBURG
    27-10-2019 12:00SV Reeshof 2TSV Gudok 2veld 1TILBURG
    02-11-2019 08:30JEKA JO13-7TSV Gudok JO13-4veld 7BAVEL
    02-11-2019 08:30SC 't Zand JO9-6TSV Gudok JO9-3veld 1TILBURG
    02-11-2019 09:00Were Di JO8-5TSV Gudok JO8-5veld 1TILBURG
    02-11-2019 09:00VOAB JO9-1TSV Gudok JO9-1 veld 2GOIRLE
    02-11-2019 09:00VOAB JO10-6TSV Gudok JO10-4 veld 1GOIRLE
    02-11-2019 09:30Blauw Wit'81 JO12-1GTSV Gudok JO12-4veld 3DE MOER
    02-11-2019 09:35Baronie JO8-1TSV Gudok JO8-1veld 4BREDA
    02-11-2019 10:15Willem II JO9-2TSV Gudok JO9-4 veld 1TILBURG
    02-11-2019 10:30Waspik JO13-1TSV Gudok JO13-3veld 2WASPIK
    02-11-2019 10:30DIA JO12-3TSV Gudok JO12-3veld 2TETERINGEN
    02-11-2019 10:30Sliedrecht JO17-1TSV Gudok JO17-1veld 5SLIEDRECHT
    02-11-2019 11:00SCO JO15-1TSV Gudok JO15-3veld 2OOSTERHOUT NB
    02-11-2019 11:15RKDVC JO12-1TSV Gudok JO12-1veld 1DRUNEN
    02-11-2019 11:30Sarto JO11-3TSV Gudok JO11-3veld 2TILBURG
    02-11-2019 11:30VOAB JO14-2TSV Gudok JO14-2 veld 2GOIRLE
    02-11-2019 11:45JEKA JO10-4TSV Gudok JO10-2veld 2BAVEL
    02-11-2019 13:00Gloria UC JO15-1TSV Gudok JO15-4veld 1BAARLE-NASSAU
    02-11-2019 13:00RKSV Heeze JO15-1GTSV Gudok JO15-1veld 2HEEZE
    02-11-2019 14:30DVVC JO19-1TSV Gudok JO19-2veld 1DONGEN