• WedstrijddatumThuisteamUitteamVeldPlaats
    23-09-2020 19:00TSV Gudok JO14-4Oosterhout JO14-1veld 2TILBURG
    25-09-2020 20:00SC 't Zand 5TSV Gudok 7veld 2TILBURG
    26-09-2020 08:30TSV Gudok JO8-3RWB JO8-1Veld 2BTILBURG
    26-09-2020 08:30TSV Gudok JO11-1SC 't Zand JO11-2GVeld 3CDTILBURG
    26-09-2020 08:30TSV Gudok JO8-4VOAB JO8-4Veld 2ATILBURG
    26-09-2020 08:30TSV Gudok JO12-1Oosterhout JO12-1Veld 3ABTILBURG
    26-09-2020 08:30Rijen JO13-3TSV Gudok JO13-3veld 6RIJEN
    26-09-2020 08:30Beek Vooruit JO8-1TSV Gudok JO8-1veld 4PRINSENBEEK
    26-09-2020 08:45TSV Gudok JO12-2RKDVC JO12-2Veld 1CDTILBURG
    26-09-2020 08:45TSV Gudok JO11-2Willem II JO11-2Veld 1ABTILBURG
    26-09-2020 08:45Sarto JO12-3TSV Gudok JO12-4veld 3TILBURG
    26-09-2020 08:45Sarto JO10-7TSV Gudok JO10-4veld 4TILBURG
    26-09-2020 08:45Zwaluw VFC JO8-1TSV Gudok JO8-2Veld 1AVUGHT
    26-09-2020 09:00Uno Animo JO9-1TSV Gudok JO9-2Veld BLOON OP ZAND
    26-09-2020 09:00Rijen JO9-3TSV Gudok JO9-4veld 1RIJEN
    26-09-2020 09:00The Gunners JO15-1TSV Gudok JO15-2veld 2BREDA
    26-09-2020 09:15Bavel JO8-3TSV Gudok JO8-5BBAVEL
    26-09-2020 09:30Gloria UC JO12-1TSV Gudok JO12-3Boshoven E-veldBAARLE-NASSAU
    26-09-2020 09:45TSV Gudok JO9-3UVV'40 JO9-2Veld 2ATILBURG
    26-09-2020 09:45TSV Gudok JO10-2SV Reeshof JO10-1Veld 2BTILBURG
    26-09-2020 09:45TSV Gudok JO10-3Gloria UC JO10-1Veld 2CTILBURG
    26-09-2020 10:00TSV Gudok JO14-4DESK MO14-1veld 3TILBURG
    26-09-2020 10:00Sarto JO9-6TSV Gudok JO9-5veld 4TILBURG
    26-09-2020 10:00SC 't Zand JO11-5TSV Gudok JO11-3veld 3TILBURG
    26-09-2020 10:15TSV Gudok JO13-1FC Tilburg JO13-1veld 1TILBURG
    26-09-2020 11:00RWB JO10-1TSV Gudok JO10-1veld 5-RWBWAALWIJK
    26-09-2020 11:00RFC JO9-1GTSV Gudok JO9-1veld 2RAAMSDONKSVEER
    26-09-2020 11:15TSV Gudok JO16-1Gilze JO16-1veld 2TILBURG
    26-09-2020 11:15RKDVC JO14-1TSV Gudok JO14-2veld 5DRUNEN
    26-09-2020 11:30TSV Gudok JO14-5SVSOS JO14-1Gveld 3TILBURG
    26-09-2020 11:45TSV Gudok JO15-3SC 't Zand JO15-5veld 1TILBURG
    26-09-2020 11:55Unitas'30 JO13-3TSV Gudok JO13-2veld 1ETTEN-LEUR
    26-09-2020 12:00RFC JO15-1TSV Gudok JO15-1veld 2RAAMSDONKSVEER
    26-09-2020 12:00SV Reeshof JO14-1GTSV Gudok JO14-3veld 1TILBURG
    26-09-2020 12:15Baronie JO11-5TSV Gudok JO11-4veld 4BREDA
    26-09-2020 13:00OVC'26 JO14-1TSV Gudok JO14-1veld 1TILBURG
    26-09-2020 13:15TSV Gudok JO17-3Gloria UC JO17-2veld 3TILBURG
    26-09-2020 13:15TSV Gudok JO17-1FC Tilburg JO17-1veld 2TILBURG
    26-09-2020 13:30TSV Gudok JO16-2Roosendaal JO16-2veld 1TILBURG
    26-09-2020 14:30Riel JO17-1TSV Gudok JO17-2veld 1RIEL
    26-09-2020 15:00TSV Gudok JO19-3Viola JO19-1veld 3TILBURG
    26-09-2020 15:15TSV Gudok JO19-1Kozakken Boys JO19-1veld 2TILBURG
    26-09-2020 15:15TSV Gudok JO19-2Hoeven JO19-1veld 1TILBURG
    26-09-2020 16:15Boeimeer JO16-2TSV Gudok JO16-3veld 3BREDA
    27-09-2020 10:00Sarto 15TSV Gudok 7veld 6TILBURG
    27-09-2020 10:00Sarto 10TSV Gudok 4veld 2TILBURG
    27-09-2020 10:00SV Reeshof 11TSV Gudok 5veld 3TILBURG
    27-09-2020 11:00SVSSS 2TSV Gudok 2veld 2UDENHOUT
    27-09-2020 11:30SV Reeshof 6TSV Gudok 6veld 2TILBURG
    27-09-2020 12:00UVV'40 5TSV Gudok 3veld AULVENHOUT
    27-09-2020 13:30SV Reeshof 9TSV Gudok 8veld 2TILBURG
    27-09-2020 14:30RWBTSV Gudokveld 1-RWBWAALWIJK
    29-09-2020 19:30Jan van Arckel JO19-1TSV Gudok JO19-2veld 1AMMERZODEN
    30-09-2020 20:30TSV Gudok JO15-1VOAB JO15-1veld 3TILBURG
    03-10-2020 08:30TSV Gudok JO8-5Molenschot JO8-1GVeld 2CTILBURG
    03-10-2020 08:30TSV Gudok JO12-1Were Di JO12-1Veld 1ABTILBURG
    03-10-2020 08:30TSV Gudok JO8-2VV Trinitas Oisterwijk JO8-1Veld 2BTILBURG
    03-10-2020 08:30TSV Gudok JO8-1VOAB JO8-1Veld 2ATILBURG
    03-10-2020 08:30TSV Gudok JO11-1Baronie JO11-2Veld 1CDTILBURG
    03-10-2020 08:30TSV Gudok JO9-5SSC'55 JO9-2Veld 2DTILBURG
    03-10-2020 08:45VOAB JO13-3TSV Gudok JO13-3veld 1GOIRLE
    03-10-2020 08:45SV Reeshof JO9-3TSV Gudok JO9-4veld 2TILBURG
    03-10-2020 08:45SV Reeshof JO8-1TSV Gudok JO8-3veld 2TILBURG
    03-10-2020 09:00OVC'26 JO11-2TSV Gudok JO11-3veld 2TILBURG
    03-10-2020 09:00JEKA JO13-8TSV Gudok JO13-2veld 3BAVEL
    03-10-2020 09:00VOAB JO10-3TSV Gudok JO10-2veld 3GOIRLE
    03-10-2020 09:00VOAB JO9-1TSV Gudok JO9-1veld 3GOIRLE
    03-10-2020 09:45TSV Gudok JO10-1WSC JO10-1Veld 2BTILBURG
    03-10-2020 09:45TSV Gudok JO10-4Rijen JO10-2Veld 2DTILBURG
    03-10-2020 09:45TSV Gudok JO9-3Beek Vooruit JO9-4Veld 2CTILBURG
    03-10-2020 09:45TSV Gudok JO9-2DIA JO9-2Veld 2ATILBURG
    03-10-2020 10:00TSV Gudok JO12-4SV Reeshof JO12-4GVeld 3ABTILBURG
    03-10-2020 10:00TSV Gudok JO12-3Chaam JO12-1Veld 3CDTILBURG
    03-10-2020 10:00Sarto JO11-3TSV Gudok JO11-2veld 3TILBURG
    03-10-2020 10:00SC 't Zand JO10-5GTSV Gudok JO10-3veld 1TILBURG
    03-10-2020 10:15DIA JO11-3TSV Gudok JO11-4veld 3TETERINGEN
    03-10-2020 10:30Beerse Boys JO12-2TSV Gudok JO12-2veld 3OOST WEST EN MIDDELBEERS
    03-10-2020 11:00Sarto JO8-3TSV Gudok JO8-4veld 4TILBURG
    03-10-2020 11:15TSV Gudok JO13-1SVSSS JO13-1veld 2TILBURG
    03-10-2020 11:15RKDVC JO14-2TSV Gudok JO14-4veld 4DRUNEN