• Gudok 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische staf
    Boudewijn, RonaldTechnische stafTrainer/coach
    Hamburg, MarcoOverige stafTeammanager
    Ratering, MarcTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Sande, Jan van derTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 dec. 14:00Be Ready 1 - TSV Gudok 1Sportpark De Schiethoek
    22 dec. 14:00TSV Gudok 1 - Brabantia 1Sportpark Dalem Zuid
    26 jan. 14:00TSV Gudok 1 - Virtus 1Sportpark Dalem Zuid
    2 feb. 14:30UVV'40 1 - TSV Gudok 1Sportpark Jeugdland
    9 feb. 14:00TSV Gudok 1 - ZIGO 1Sportpark Dalem Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 dec.Bavel 1 - TSV Gudok 12 - 4
    1 dec.TSV Gudok 1 - Oosterhout 12 - 2
    24 nov.Gilze 1 - TSV Gudok 11 - 1
    17 nov.TSV Gudok 1 - VVR 14 - 0
    10 nov.TSV Gudok 1 - SC Emma 13 - 1
  • Poulestanden TSV Gudok 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel 1108112281425
    2Gilze 11072130141623
    3TSV Gudok 11064028111722
    4Dubbeldam 11063127151221
    5Oosterhout 1104331612415
    6Virtus 1105052121015
    7SC Emma 1114342525015
    8Be Ready 1103252325-211
    9Groen Wit 1103161617-110
    10RCD 1102261128-178
    11Irene'58 1112271324-118
    12UVV'40 1102171021-117
    13ZIGO 1101271637-215

    Poulestanden TSV Gudok 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woudrichem 111008083
    2Unitas'30 111008173
    3Serooskerke 111007073
    4Sliedrecht 111006063
    5Baronie11005053
    6Kloetinge11005143
    7Nieuw Lekkerland 111005143
    8Rijen 111005143
    9Haarsteeg 111004043
    10Halsteren11004043
    11TSV Gudok 111004043
    12Altena 111005233
    13Vuren 111005233
    14Almkerk 111004133
    15FC Axel 111004133
    16Moerse Boys11004133
    17VV Papendrecht 111004133
    18Reusel Sport/CoTrans 111004133
    19Tricht 111004133
    20Rijsoord11003033
    21Victoria'03 111003033
    22Kapelle 111004223
    23De Meeuwen 111004223
    24Nuenen11004223
    25RPC 111004223
    26Achilles Veen11003123
    27SVW 111003123
    28Waalre 111003123
    29Zwaluw VFC 111003123
    30Best Vooruit 111002023
    31FC Eindhoven AV 111002023
    32Irene'58 111002023
    33Unitas11002023
    34VC Vlissingen 111002023
    35Alem 111004313
    36Schijf 111003213
    37ASWH 211002113
    38Bavel 111002113
    39SC Gastel 111002113
    40Halsteren 111002113
    41Klundert 111002113
    42Oosterhout 111002113
    43PSV 111002113
    44Real Lunet 111002113
    45Brabantia 111001013
    46Breskens 111001013
    47Cluzona 111001013
    48Prinsenland 111001013
    49RKTVC 111001013
    50Baronie 111004403
    51SBC 111004403
    52SV Unitas'59 111004403
    53Alblasserdam 111003303
    54Nemelaer 111002203
    55ZSC'62 111002203
    56Duiveland 111001103
    57SC Everstein 111001103
    58Rood Wit V 111001103
    59VOAB 111001103
    60Gilze 111001103
    61Bladella 111001103
    62Clinge 111001103
    63RKSV Nuenen 211000003
    64Nieuwkuijk 111000003
    65ONI 110014400
    66Marvilde 110014400
    67RKVVO 110014400
    68Sliedrecht 210013300
    69SJO FC De Westhoek 110012200
    70VV Trinitas Oisterwijk 110012200
    71Luctor Heinkenszand 110011100
    72SV Meerkerk 110011100
    73Hapert 110011100
    74SC 't Zand 110011100
    75Terneuzen 110011100
    76Neerlandia'31 110011100
    77EFC 110011100
    78SV Budel 110010000
    79Jong Brabant 110010000
    80Vlijmense Boys 1100134-10
    81Groen Wit 1100123-10
    82FC Dauwendaele 1100112-10
    83Dubbeldam 1100112-10
    84FC Engelen 1100112-10
    85IFC100112-10
    86JEKA 1100112-10
    87Kogelvangers 1100112-10
    88Spoordonkse Boys 1100112-10
    89Zundert 1100112-10
    90Hulsterloo 1100101-10
    91Philippine 1100101-10
    92TGG 1100101-10
    93De Valk 1100101-10
    94Zwaluwe 1100101-10
    95RKSV Heeze 1100124-20
    96RCS 1100124-20
    97Yerseke 1100124-20
    98ZSC 1100124-20
    99SV BLC 1100113-20
    100Den Dungen 1100113-20
    101Hoogeloon 1100113-20
    102Roda Boys/Bommelerwaard 1100113-20
    103B.V.V. 1100102-20
    104Geldrop 1100102-20
    105Hontenisse 1100102-20
    106OJC ROSMALEN100102-20
    107TSC 1100102-20
    108NEO'25 1100125-30
    109SV Noordeloos 1100125-30
    110Bergeijk 1100114-30
    111Goes 1100114-30
    112HSSC'61 1100114-30
    113Roosendaal 1100114-30
    114Schelluinen 1100114-30
    115Sparta'30 1100114-30
    116Heerjansdam 1100103-30
    117Nieuw Borgvliet 1100103-30
    118Streefkerk 1100115-40
    119Tholense Boys 1100115-40
    120The White Boys 1100115-40
    121DESK 1100104-40
    122Steen 1100104-40
    123VVR 1100104-40
    124SC Kruisland 1100105-50
    125EBOH 1100106-60
    126DSE 1100118-70
    127GPC Vlissingen 1100107-70
    128MVV'58 1100108-80

    Poulestanden TSV Gudok 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSV Gudok 1330011299
    2SV Reeshof 131117704
    3SSC'55 13111710-34
    4WDS'19 1300339-60

    Poulestanden TSV Gudok 1 (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles Veen11001013
    2Alblasserdam 100000000
    3Alem 100000000
    4Almkerk 100000000
    5Altena 100000000
    6ASWH 200000000
    7FC Axel 100000000
    8Baronie 100000000
    9Baronie00000000
    10Bavel 100000000
    11Best Vooruit 100000000
    12Bladella 100000000
    13Brabantia 100000000
    14Breskens 100000000
    15Clinge 100000000
    16Cluzona 100000000
    17Duiveland 100000000
    18SC Everstein 100000000
    19SC Gastel 100000000
    20Gilze 100000000
    21Haarsteeg 100000000
    22Halsteren 100000000
    23Halsteren00000000
    24Irene'58 100000000
    25Kapelle 100000000
    26Kloetinge00000000
    27Klundert 100000000
    28De Meeuwen 100000000
    29Moerse Boys00000000
    30Nemelaer 100000000
    31Nieuwkuijk 100000000
    32Nieuw Lekkerland 100000000
    33Nuenen00000000
    34RKSV Nuenen 200000000
    35Oosterhout 100000000
    36VV Papendrecht 100000000
    37Prinsenland 100000000
    38PSV 100000000
    39Real Lunet 100000000
    40Reusel Sport/CoTrans 100000000
    41Rijen 100000000
    42Rijsoord00000000
    43RKTVC 100000000
    44Rood Wit V 100000000
    45RPC 100000000
    46SBC 100000000
    47Schijf 100000000
    48Serooskerke 100000000
    49Sliedrecht 100000000
    50SVW 100000000
    51Tricht 100000000
    52TSV Gudok 100000000
    53Unitas00000000
    54Unitas'30 100000000
    55SV Unitas'59 100000000
    56Victoria'03 100000000
    57VC Vlissingen 100000000
    58VOAB 100000000
    59Vuren 100000000
    60Waalre 100000000
    61Woudrichem 100000000
    62ZSC'62 100000000
    63Zwaluw VFC 100000000
    64FC Eindhoven AV 1100101-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berends, RickTeamspeler
    Borgstein, JaronTeamspeler
    Egeraat, Sjors vanTeamspeler
    Fonken, DaanTeamspeler
    Hanhart, JoshuaTeamspeler
    Hennekam, NorrisTeamspeler
    Hoezen, DaveTeamspeler
    Louer, PepijnTeamspeler
    Melis, JoepTeamspeler
    Obbens, JoostTeamspeler
    Spaendonk, Xander vanTeamspeler
    Spijkers, TimTeamspeler
    Verheem, BrianTeamspeler
    Verstappen, KoenTeamspeler
    Vos, JeffreyTeamspeler
    Vugt, Thomas vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Be Ready 1

    VS

    TSV Gudok 1

    15 december 201914:00 uur
    Sportpark De Schiethoek veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    TSV Gudok 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    2,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd