Op 26-05-2023 zouden wij de kantine weer transformeren naar een zomers paradijs voor de Foute Beachparty. Helaas hebben wij moeten besluiten om de Foute Beachparty te verzetten naar 23-09-2023.
Waarom wordt de Foute beachparty verzet?
We hebben de Foute Beachparty verzet naar een later moment vanwege de huidige stand in de Keuken Kampioen Divisie. Op dit moment zou dat namelijk betekenen dat Willem II op 26-05-2023 een thuiswedstrijd speelt voor promotie naar de Eredivisie.
Krijg ik mijn geld als ik al een ticket gekocht heb?
Als je een ticket gekocht hebt krijg je twee opties. De eerste optie is om je ticket te houden, zodat je er zeker van bent dat je Gullie alsnog kunt zien optreden op 23-09-2023. De tweede optie is om een refund aan te vragen. Als je een ticket gekocht hebt, dan ontvang je binnen een aantal dagen een mail van Eventix met een verdere uitleg over deze opties.
S.A.C.