Gudok D2- WSC D3 op 22 januari 2011
Na een lange winterstop en na het oefenduel van vorige week, kunnen we nu eindelijk beginnen aan de 2e helft van de competitie. We zijn opnieuw ingedeeld en we speuren bij de supporters al het kampioensgevoel! Nu maar hopen dat onze spelers dat gevoel ook kennen.
De wedstrijd tegen Waalwijk begon eigenlijk meteen met het nodige lef en aanvallend vermogen. Onze mannen hadden er zin in en ook de trouwe supporters stonden met veel plezier langs de zijlijn te blauwbekken. Daar we geen scheidsrechter hadden, kreeg Ted de eer om deze wedstrijd te fluiten. Toch een klein beetje in ons voordeel.
Het werd snel duidelijk dat onze mannen het op eigen kracht wilden spelen en Jordi kreeg een mooie kans om de 1-0 neer te zetten. De eerste helft verliep goed en we zagen dat onze mannen echt aan voetballen toe kwamen. Er was voldoende ruimte in het veld en hierdoor kregen we nog enkele kansen. Al snel bleek het weer zo'n wedstrijd waar de bal niet in het net wil. In de eerst helft was de wedstrijd in ons voordeel. Er moet echter gezegd worden dat WSC ook kansen kreeg.
Helaas scoorde WSC uit een mooie aanval tegen het einde van de eerste helft de 0-1.
In de tweede helft werd het spel van onze mannen iets minder beheerst. Het overspelen verliep niet altijd georganiseerd en daardoor ontstond meer balverlies.
Ondanks dat zagen we toch kans om tot de goal van WSC door te dringen, maar het afronden lukte niet. In het verdere verloop van de wedstrijd werd de wedstrijd meer in het voordeel van WSC, maar Job kreeg vanit een mooie pass de gelegenhied om de 1-1 te scoren. En dat deed hij: 1-1!
De supporters langs de zijlijn gingen in de wave en spoorde onze mannen op een enthousiaste wijze aan. Iedereen geloofde nog in de 2-1 overwinning, maar we werden ruw afgestraft doordat WSC de 1-2 scoorde. Wel een hele mooie goal van onze tegenspelers, maar een gelijkspel vonden we toch meer in het beeld van de wedstrijd.
Alles bij elkaar een spannende wedstrijd met mooie en spannende momenten. Volgende week uit tegen Olympus!
______________________________________________________________________
Gudok D2- GSBW D1 op 27 november
Deze bekerwedstrijd werd op een koude zaterdagmiddag gespeeld. Gudok staat in deze bekerwedstrijd laag, maar het is geen reden om deze wedstrijd te gebruiken om het spel van vorige week te overtreffen. We speelden toen niet goed en dat kan dus beter.
We hebben er een nieuwe speler bij en dat is Daan. Welkom!
De meeste spelers waren aanwezig en dus hadden we twee wisselspelers. Onze spelers begonnen heel evenwichtig. Er was spelinzicht en als team speelden ze een mooi stukje voetbal. Toch knap tegen een D1 elftal. De eerste twintig minuten waren voor Gudok.
GSBW speelden echter ook sterk en zij zagen na een kwartier kans om te scoren. Na de
0-1 duurde het niet lang of er volgden nog meer tegentreffers. Op dat moment zagen we een keerpunt in de wedstrijd want GSBW nam het spel in handen en scoorden in de eerste helft 0-6.
Niet geheel in lijn met het wedstrijdbeeld, maar wel ten verdienste van GSBW. Ze scoorden een paar mooie doelpunten.
Ondanks de score zagen we een betere wedstrijd dan vorige week. Onze spelers wisten elkaar toch beter te vinden en we zagen meer inzet om te winnen. We hadden deze keer echter een sterkere tegenstander.
In de tweede helft zagen we hetzelfde beeld als in de eerste helft. Een sterke tegenstander met zeker ook een zichtbare Gudok in het veld. Helaas niet genoeg om de wedstrijd in handen te krijgen en doelpunten te scoren, maar niet onaardig om langs te zijlijn naar te kijken.
Wat we meestal zien bij een pittige achterstand in de eerste helft, is dat deze in de tweede helft oploopt. Ook deze keer kregen nog nog een aantal tegentreffers: 0-9
Job scoorde vijf minuten voor het einde de 1-9. Door een heftige ontlading van onze trouwe supporters langs de zijlijn kregen onze spelers nog een laatste boost om te voetballen. Helaas niet voldoende nog een doelpunt te scoren.
We moeten niet vergeten dat we tegen een sterke tegenstander hebben gespeeld. ( D1 ) en ondanks dat hebben we met momenten wel goed voetbal gezien. Volgende week weer een competitiewedstrijd met nieuwe kansen en we hebben vertrouwen dat we deze ook gaan benutten!
____________________________________________________________________________
Zand D4- Gudok D2 op 20 november
Een wedstrijd met een mooie herfstzon en dus een uitstekende gelegenheid om 't Zand wat te laten zien. Vrij snel na aanvang van de wedstrijd werd door het Zand hun visitekaartje afgegeven: 1-0. Dat kwam toch uit onverwachte hoek en onze spelers waren dus gewaarschuwd. Na een matig begin van Gudok scoorde het Zand een twijfelachtig doelpunt, maar deze tellen ook mee: 2-0.
Onze spelers speelden terughoudend en lieten het Zand de ruimte om te voetballen en dat gebeurde ook. Het Zand bleef in balbezit en Gudok liep er achteraan. Een situatie die in het voordeel van het Zand was. Het spel van het Zand waarbij je kon zien dat ze wilde winnen en dat ze hiervoor gingen, zag je bij onze spelers niet terug.
We kregen wel kansen, maar deze werden niet omgezet in doelpunten. Onze spelers leden veel balverlies en namen het spel niet in handen. Hierdoor zat er geen lijn in het spel en werd het nogal eens gerommel in het veld. Als team liep het niet, maar bij enkele spelers zagen we wel inzet. Je zag dat het Zand technisch beter was en hierdoor werd het conditioneel zwaar voor Gudok omdat ze veel achter het spel van het Zand aanliepen. De score liep op tot 4-0.
Toch kregen we een kans en Remco Spee benutte deze heel mooi: 4-1. Na deze goal zag je wel een opleving, maar helaas van korte duur.
In de tweede helft werd het tempo en spelbeheersing er niet beter op. Het Zand bleef voetballen en scoorde vrij snel de 5-1. Onze spelers trokken zich meer terug en kwamen niet in het spel.
Toch zagen we in het midden van de tweede helft momenten met meer balbezit. Het bleef bij momenten want ze konden het niet vasthouden. Het vertrouwen zagen we niet meer en dan wordt het moeilijk om vol te houden. Het Zand scoorde uiteindelijk 8-1 en hiermee eindigde de wedstrijd.
We hebben toch meer controle, vertrouwen en de wil om te winnen nodig om in deze competitie mee te kunnen draaien. We hebben zeker individuele kwaliteit, maar het moet in de wedstrijd in elkaar passen. Dat lukte vandaag niet en daarom waren we kansloos. Jammer, maar we gaan door en we zien zeker nog voldoende kansen voor onze spelers.
____________________________________________________________________________
Gudok D2- GSBW D2 op 16 oktober
Vandaag troffen we GSBW weer. Na de overwinning vorige week in Goirle zagen we een enthousiaste Gudok die helemaal voor de winst ging. Dit keer hadden we zelfs wisselspelers, dus niets aan de hand zou je zeggen!
Onze spelers begonnen de wedstrijd een beetje gehaast. Hierdoor werd het spel wat chaotisch en soms leek het op paniekvoetbal. Toch kregen we het toch voor elkaar om aanvallend wel wat te laten zien. Helaas resulteerde dat dit keer niet in een doelpunt. De keeper van GSBW bleek in een week tijd een halve meter te zijn gegroeid, wat ook niet in ons voordeel was.
GSBW kreeg de ruimte om te spelen en daar we het spel niet onder controle kregen scoorde zij vrij makkelijk de 0-1. Nog steeds niets aan de hand want ondanks ons spel was GSBW ook niet echt sterk in het spel.
Langzamerhand kregen we wat meer controle en scoorde Jumano de verdiende 1-1. Aan het einde van de eerste helft vielen we weer wat terug en zag GSBW zijn kans schoon:1-2.
In de tweede helft lukte het onze spelers niet het spel om te buigen naar controle van de bal en het spel. Soms wat honky tonky voetbal, maar ook wel met mooie momenten. Nadat GSBW de 1-3 scoorde, begon het geloof in een overwinning af te nemen. Toch scoorde Sander vanuit een mooie aanval de 2-3.
Het vertrouwen was weer terug, maar helaas voor korte duur want GSBW wist de gaten in de verdediging te vinden scoorde vrij gemakkelijk de 2-4. Wederom scoorde Sander de 3-4. In die zin ging de wedstrijd eigenlijk wel gelijk op.
Later in de wedstrijd bleek dat deze wedstrijd niet meer te winnen was. GSBW ging vrolijk door en scoorde uiteindelijk nog twee doelpunten: 3-6.
Jammer, maar een wedstrijd waarvan we kunnen leren. Onze spelers hebben zeker individuele kwaliteiten, maar het moet in de wedstrijd matchen. Vorige week lukte dat prima en deze week was de inzet en werklust zeker aanwezig, maar we konden de wedstrijd niet ombuigen. Belangrijkste is dat we van elke wedstrijd leren en ons verder kunnen ontwikkelen. We hebben zeker de mogelijkheden.
____________________________________________________________________________
GSBW D2- Gudok D2 op 9 oktober
Na de wedstrijd tegen Essche Boys zijn we opnieuw ingedeeld en zitten we in een poule die gelijkwaardiger is als voorheen. We mochten deze zaterdag afreizen naar Goirle en wel tegen GSBW.
Ook deze week hadden we helaas weer geen wisselspelers. We hopen niet dat deze trend zich voortzet. Toch wel fijn om enkele wisselspelers te hebben.
De wedstrijd begon voortvarend en onze spelers zaten vrijwel direct in de aanval. Hierdoor kon Remco al vrij snel de 0-1 voor zijn rekening nemen. We zagen dat het team van GSBW wel gelijk was aan Gudok. Het verschil met de vorige wedstrijd was dat onze spelers meer ruimte namen om te spelen. Ze hadden een beter speloverzicht en bleven op hun positie spelen.
Desondanks brak GSBW met momenten door, maar Daan stond zijn mannetje en keepte een goede wedstrijd.
Sander, Job en Remco kregen nogal eens de ruimte en Sander benutte een kans: 0-2. Dat zag er goed uit!
Iedereen was hard aan het werken. Wat je wel zag was dat onze spelers niet echt de rust/tijd namen om het spel te controleren. Door de haast ging er weleens wat mis, maar het moet gezegd worden dat wij als supporters en trainer dik tevreden waren. In de eerste helft scoorde GSBW ( via Tom van Loon ) nog een eigen doelpunt en daar zeggen we natuurlijk nooit geen nee tegen! 0-3
Tijdens de rust werd nog gewezen op het vasthouden van de concentratie en rust bewaren en onze spelers begonnen vol zelfvertrouwen aan de tweede helft. De scheidsrechter had amper afgefloten of Sander zag zijn kans schoon en scoorde de
0-4. Een snelle actie. Even later scoorde Zoë 0-5.
Gaandeweg de wedstrijd lieten we GSBW teveel ruimte en daardoor scoorde ze in korte tijd een drietal doelpunten. Dat had ook een beetje te maken met het feit dat we geen wisselspelers hadden en dan speel je een vol uur. Hierdoor maakte GSBW in de tweede wedstrijd het verschil. Aan de andere kant zag je dat we het ook weer snel kunnen weggeven! We zijn dus gewaarschuwd.
Ondanks enkele kansen voor Gudok bleef het bij 3-5.
Een mooie uitslag dankzij de inzet en werklust van onze spelers. Tom van Loon, Sander, Zoë, Jordi, Garth, Job, Daan, Tom v.d. Steen, Cas, Robin, Remco, gefeliciteerd met de eerste overwinning dit seizoen. Dat smaakt naar meer!
____________________________________________________________________________
Essche Boys D1- Gudok D2 op 25 september
Na een tocht van een half uur naar Esch begonnen we met een handicap aan de wedstrijd. We hadden geen wisselspelers en een paar spelers hadden een verkoudheid te pakken. Daarnaast is onze keeper Daan geblesseerd.
Desondanks begonnen we met veel vertrouwen aan de wedstrijd. Een belangrijke boodschap om op de afgesproken positie te blijven verliep in de eerste helft goed. Tom Koster verving Daan en hij presteerde goed. Hij kon echter niet voorkomen dat de Essche boys ( and one girl ) al snel kansen kregen die zij goed afwerkten. In het positiespel en de opbouw was de tegenpartij sterker en dat resulteerde al in de eerste helft in 4-0. Toch moet ook gezegd worden dat onze spelers ook kansen wisten te creëren. Met momenten braken we door en konden we de aanval inzetten.
Het middenveld en achterhoede bleven goed op hun positie, maar Essche boys bleven door hun snelheid in het spel een dreiging vormen.
In de tweede helft werd het voor onze spelers lastiger. Ook in mentaal opzicht. We speelden te afwachtend waardoor de Boys makkelijker gingen scoren.
Ondanks het sterke spel van hen, creëerde we ook in de tweede helft kansen. Remco kreeg een paar mooie kansen. De Essche boys bleven echter het spel beheersen en naarmate de score opliep werd het steeds lastiger. Onze spelers bleven niet op de afgesproken positie en werden uitgespeeld.
Als we naar de wedstrijd in zijn geheel kijken zien we wel een groei van onze spelers als team, maar we hebben sterke tegenstanders. Hierdoor komen we niet aan het spelen toe en kunnen we onze kwaliteiten onvoldoende laten zien. Aan de andere kant mag het spel was brutaler en mogen we nadrukkelijker in de wedstrijd aanwezig zijn. De uitslag werd uiteindelijk 14-0.
____________________________________________________________________
Verslag SSC'55 D1- Gudok D2 op 18 september
Na de nederlaag tegen Haarsteeg kregen we Sprang-Capelle op bezoek. Het enige elftal van SSC dus de D1.
De wedstrijd begon met twee gelijkwaardige elftallen. Onze spelers begonnen sterk en lieten zich niet aan de kant zetten. Een veelbelovend begin!
Sander kreeg kansen, maar helaas resulteerde dat niet in een doelpunt. De motivatie en zin om te winnen was wel zichtbaar. SSC scoorde bij een snelle aanval de 0-1. Kort erop kreeg SSC weer een kans en scoorde de 0-2.
Ondanks de 0-2 zagen we dat onze spelers door spelbeheersing kansen kreeg. Remco schoot op de lat, Jumano kreeg de kans, maar de bal kwam niet in het net. Een 1-2 was wel verdiend!
Helaas scoorde SSC uit het niets de 0-3. Sander maakte het de tegenstander lastig.
Ondanks de 0-3 zag het middenveld en de verdediging er wel beter uit dan vorige week. In de voorhoede kregen Remco en Job kansen, maar het wilde niet lukken. Het was wel spannend!
In de tweede helft bleven we erin geloven en we werden sterker in de balverdeling en de aanval. SSC bleef echter in onbewaakte momenten gevaarlijk en scoorde dan te gemakkelijk doelpunten. Zo werd het in korte tijd 0-6.
Jordi kreeg op het laatst een mooie kans en ook Job scoorde bijna, maar het was ons niet gegund. SSC scoorde uiteindelijk nog een keer en de wedstrijd eindigde in 0-7.
We zagen een sterker elftal als vorige week en we kregen hierdoor meer kansen. We kwamen deze wedstrijd meer aan spelen toe.
______________________________________________________________________
Verslag Haarsteeg D2- Gudok D2 op 11 september
Na een lange zomerstop stond de eerste competitiewedstrijd tegen Haarsteeg op het programma. Het team van de D2 bestaat voor een groot deel uit de spelers van vorig seizoen ( D3 ). Jordi, Garth, Max, Cas en Daan zijn aan het team toegevoegd. Een mooi jong elftal!
De wedstrijd tegen Haarsteeg begon in een rustig tempo. We creëerde wel wat kansen, maar Haarsteeg liet zich niet afleiden en reageerde met scherp opgebouwde aanvallen. Daan wist al in het begin de 1-0 te voorkomen. Jordi kreeg kansen, maar ook hun keeper was alert.
Langzamerhand zag je dat Haarsteeg de controle over de wedstrijd kreeg en hierdoor kregen onze spelers het lastiger. Dit betekende meer afstand afleggen en minder controle over de bal.
In de zevende minuut scoorde Haarsteeg de 1-0. Haarsteeg hield het tempo vast en zag kansen om meer door te breken. Dit resulteerde in de veertiende minuut in 2-0.
Op dat moment was eigenlijk wel duidelijk dat Haarsteeg nog een maatje te groot was voor onze spelers.
Ondanks de 2-0 zagen we dat onze spelers toch hard aan het werken waren om kansen te creëren. De aanvallers van Gudok kregen zo nu en dan wel kansen, maar Haarsteeg liet zich hierdoor niet afleiden en bleef gecontroleerd spelen. Daan keepte een goeie wedstrijd, maar kon niet voorkomen dat in de 26e minuut Haarsteeg de 3-0 scoorde. Helaas werd het twee minuten later 4-0 en ondanks de coaching vanaf de zijlijn door Remko en Ted hadden we niet het vermogen om de wedstrijd te keren. Haarsteeg scoorde net voor het einde van de eerste helft de 5-0.
In de tweede helft begonnen we met een goeie verdediging, maar hierdoor misten we voor een aantal spelers. Ondanks de achterstand zagen we dat onze spelers toch voor dat tegendoelpunt gingen.
Door een prachtige aanval van Haarsteeg werd het 6-0. Toen werd het erg lastig om de moed erin te houden en dat werd het keerpunt. Bij de 7-0 blesseerde Daan zich en werd Tom Koster als keeper ingezet. Uiteindelijk scoorde Haarsteeg in korte tijd nog drie doelpunten en eindigde de wedstrijd in 10-0.
Conclusie: Haarsteeg was technisch beter en had individueel sterke spelers die snel kunnen omschakelen. Een tegenvaller, maar we hebben bij onze spelers wel inzet gezien en zeker ook kwaliteiten.